HOME   KONTAKT
PowerKoks.pl
Menu
Ankieta
Lista
Sustanon

       Można go porównać z polskim omnadrenem, ale ma mniej skutków ubocznych i nie aroamtyzuje tak mocno (nie zalewa mięśni tak bardzo wodą). Jest również mniej toksyczny od innych rodzajów testosteronu, a szczególni od testosteronu supension. Sustenon jest mieszanką czterech rodzajów testosteronu. A dokładnie: propionate, phenylpropionate, isocarpate i decanoate. Każdy 1ml zawiera 250mg dwóch rodzajów testosteronu o krótkotrwałym działaniu, jednego o średnio długim działaniu i jednego o długim. Jeżeli weźmie się tylko jeden rodzaj testosteronu, potrzeba kilku dni na rozejście się, od miejsca wstrzyknięcia w organizm, do osiągnięcia szczytowego efektu. Przy sustanonie 250 uzyskuje się cztery szczyty i dużo dłuższe oddziaływanie. Jest sterydem, który stosowany jest w cyklu na masę. Przeważnie bierze się go od 250 mg do 500 mg tygodniowo (dawki dużo większe, nie są już rzadkością). Dobre efekty osiąga się w połączeniu z decą, ale również z winstrolem i metanabolem.

       Skutki uboczne to: ginekomastia, łysienie, utrata popędu płciowego, podwyższona drażliwość, uszkodzenia wewnętrznych organów i możliwość wystąpienia innych problemów zdrowotnych. SUSTANON zawiera następujące składniki: testosteron phenylopropionate - 60mg; testosteron propionate - 30mg; testosteron isocaproate - 60mg; testosteron decanoate - 100mg.

       Sustanon nie wstrzymuje wody tak jak Omnadren, ani też nie aromatyzuje się tak bardzo. Jest to znakomity środek na przybieranie masy i siły. Sustanon daje bardziej solidne przyrosty mięśni niż Omnadren, ponieważ nie powoduje tak dużego wstrzymywania wody i puchnięcia. Wszystko więc sprowadza się do stopnia opuchnięcia. Najlepiej działa razem z Decą, działać zaczyna po ok. 3 tygodniach. Powinien być również stosowany z "Nolvadex`em", gdyż powoduje ginekomastię.

Copyright by www.d4u.glt.pl