HOME   KONTAKT
PowerKoks.pl
Menu
Ankieta
Lista
Parabolan

       Jest raczej jednym z nowszych sterydów, rozprowadzany na rynek przez francuską firmę LOBORATOIRES NEGMA w 1980. Jest wciąż ekskluzywnym preparatem, dostępnym tylko we Francji.

       Podobny jest do FINAJECTU, który przestał być produkowany w 1987 roku. Substancja TERENBOLONE jest podstawą produktu PARABOLANU i FINAJECTU. Różnica polega na tym, że FINAJECT jest wersją dla zwierząt, a PARABOLAN dla ludzi.

       PARABOLAN jest silnym, androgenicznym sterydem, który ma także wysokie anaboliczne efekty.

       Wszyscy ci, którzy używali PARABOLANU osiągnęli entuzjastyczne efekty: szybki wzrost muskuł, wysoka jakość masy mięśni i wzrost siły. Poprzez regularne zażywanie przez parę tygodni, widoczne są te efekty nawet bez diety. PARABOLAN w odróżnieniu od wielu androgenicznych sterydów nie jest aromatyzowany.

       Nie zauważa się również przy jego stosowaniu retencji wody w komórkach. Wszystko to wskazuje na to, że jest nr 1 w przygotowaniach do zawodów. W kombinacji z dietą bogatą w proteiny powoduje super efekty. Wysokie androgeniczne efekty powodują szybką regenerację. Większość atletów używa zastrzyków 2 razy w tygodniu, inni wstrzykują sobie 1 - 2 ampułki przez 3 - 4 dni przed zawodami.

       Normalną dawką jest 228 mg tygodniowo. Z naszych doświadczeń można wywnioskować, że zadowalające efekty można osiągnąć po 76 mg ampułkach przez 2 - 3 dni. PARABOLAN z WINSTROLEM DEPOT powoduje wzrost muskuł i wysokiej jakości efekty. Polecamy 76 mg PARABOLANU przez 2 dni z 50 mg WINSTROLU, też przez 2 dni.

       Atleci, których interesuje szybki wzrost masy mięśni mogą użyć także 30 mg DIANABOLU na dzień, a ci, którym zależy na sile, dodatkowo 25 mg OXANDROLONE na dzień. Inną efektowną mieszanką jest 228 mg PARABOLANU na tydzień, 200 mg WINSTROLU DEPOT na tydzień i 40 - 50 mg ORAL - TURINABOL dziennie.

       Zażywanie PARABOLANU maksymalnie przez 8 tygodni uszkadza bowiem wątrobę. W ekstremalnych przypadkach może wystąpić niedomaganie nerek i krew w moczu. Ci, którzy używają PARABOLANU powinni pić bardzo dużo płynów, gdyż to pomaga nerkom. Zauważalny jest także wzrost agresywności.

       Interesujące jest to, że nie występuje trądzik i gubienie włosów. Niektórzy atleci zauważają nudności, bóle głowy, utratę apetytu, przy zarywaniu więcej niż 76 mg/ tydzień. Od kiedy PARABOLAN znacznie redukuje produkcję testosteronu, stosowanie stymulujących komponentów testosteronu jest wskazane. U niektórych atletów wzrasta ryzyko przerostu gruczołu prostaty. Polecamy kontrolne badania prostaty. Sterydowi nowicjusze nie powinni używać PARABOLANU, to samo tyczy się kobiet. Powoduje on duże androgeniczne i anaboliczne efekty i daje mocny atletyczny wygląd. W ostateczności może być używany przez ambitne atletki.

       Polecamy 76 mg PARABOLANU tygodniowo, 20 mg WINSTROLU w tabletkach na dzień i 100 mcg CLEBUTEROLU na dzień. Kobiety, które nie biorą dużych dawek, a ich kuracja nie trwa dłużej niż 4 - 5 tygodni, mogą spowodować minimalizację męskich symptomów.

       Kobiety mogą zauważyć u siebie trądzik, łysienie, nieregularne menstruacje, a nawet ich zgubienie, dużo większe libido, niski głos, wzrost włosów na twarzy i nogach, przerost łechtaczki.

       Wielu atletów nie jest zadowolonych po zażywaniu PARABOLANU, ponieważ rzadko można znaleźć oryginalne. Gigantyczne różnice w efektach po podróbkach a oryginałach.

       Oryginalny francuski PARABOLAN w ampułkach (76 mg/1,5 ml) jest zawsze pakowany w pudełkach, każda ampułka osobno.

       Ważne jest to, że na oryginalnych ampułkach data produkcji jest z prawej strony. Zastrzyk ma żółty kolor i jedna ampułka kosztuje ok. 25 - 35 USD na "czarnym rynku". Jest sterydem na receptę. Ci, którzy chcą kupić go na "czarnym rynku" muszą być bardzo uważni.

Copyright by www.d4u.glt.pl